RestaurantRestaurantRestaurant

Restaurant

Reis Inn Hotel Istanbul Restoran’ımızda;

siz degerli konuklarımız için hazırlanmıs olan Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan çeşitli lezzetleri farkıyla tatmaya hazır mısınız?

Usta aşçılarımızın sizler için hazırladığı muhteşem lezzetleri saray ihtişamında tadacaksınız; iş seyahatlerinize ayrı bir lezzet katmaya hazır olun. Özgün, şık sunumları; Türk ve Dünya Mutfağı’nın en seçkin lezzetleri ile bir araya getirerek siz değerli misafirlerimizin gözüne olduğu kadar damağına da hitap etmeyi amaçlıyor, zengin açık büfe kahvaltı ayrıca öğle yemeği ve akşam yemeklerimizin tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Aynı zamanda özel davetler, şirket motivasyon kahvaltıları, özel gün davet organızasyonları ile siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaktayız.


Reis Inn Hotel Kazdağı Restoran’ımızda;

3 farklı restoranıyla,yöresel ve zengin kahvaltımız,101 çeşit lezetten oluşan yemek servisimiz,yeşil ve mavinin seyrinde, unutamayacağınız lezzetleri size sunmaktadır... Şefimizin Türk ve Dünya mutfağından size sunacağı lezzetlere,zengin şarap ve içeceklerden oluşan içki mönümüz eşlik edecek ve damağınızda bırakacağı tatları, bir sonraki ziyaretinize kadar hatırlayacakınız... Siz değerli misafirlerimiz arzu ettikleri takdirde,beğendikleri bir yemeği ertesi gün mutfak şefimizle birlikte yapabilir ve şefimizin lezzet sırlarına ulaşılabilirler.

Reis Inn Hotel Kazdağları gün boyunca servis veren cafe ve barıyla siz değerli misafirlerimize,gün içinde arzu ettiğiniz her an,enfes aroma ve lezzetiyle,keyfinizi arttıracak Türk ve İtalyan kahvelerini sunmaktadır.

Barımızdaki zengin içecek mönüsüyle de dilediğiniz eşsiz lezzetleri günün her anında tadabilirsiniz. Tüm içecek tercihlerinize eşlik edecek lezzetler,mavi ve yeşilin görsel şölenini sunan cafemizde,sizleri bekliyor. İş hayatından kopamayanlar ve tatil deneyimlerini sıcağı sıcağına paylaşmayı sevenler için kablosuz internet erişimi,otelimizin tamamında ücretsiz olarak hizmetinizdedir.