Reisinn Hotel Kazdağları

King Suite

Farklı mobilya tasarımlarıyla eşsiz deniz ve orman manzarasına sahip 1 King Suite odamızda jakuzi,şömine,klima ve LCD TV bulunmaktadır. Zarif detayların öne çıktığı odamızda rahatınız için herşey düşünüldü. arzu ederseniz Yeşilyurt'un muhteşem orman ve deniz manzarası eşliğinde jakuzinin keyfini çıkartabilir ya da şömine önünde zengin minibar çeşitlerinden dilediğiniz tatların eşliğinde yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Detaylı İncele

Junior Suite

Farklı mobilya tasarımlarıyla eşsiz deniz ve orman manzarasına sahip 6 junior suite odamızda şömine,klima ve LCD TV standart olarak bulunmaktadır. Dilerseniz bahçeden girişli odalarımızda kendi evinizde gibi hissedecek ve odanızdan çıktığınızda kendinizi doğanın eşsiz güzelliğinin içinde bulacaksınız.

Detaylı İncele

Standart Oda

Farklı mobilya tasarımlarına sahip bir engelli, 10 standart odamızın tümünde klima ve LCD TV standart olarak sunulmaktadır. Odalarımızdan 4'ünde şömine ve bahçeye açılan özel giriş bulunmaktadır. Muhteşem deniz ve orman manzarasına eşlik eden odalarımıza has yüksek standartlar,standart oda beklentinizi de yükseltecek.

Detaylı İncele

Suite

Farklı mobilya tasarımlarıyla eşsiz deniz ve orman manzarasına sahip 4 suite odamızda jakuzi,şömine,klima ve LCD TV bulunmaktadır. Zarif detayların öne çıktığı odamızda rahatınız için herşey düşünüldü. arzu ederseniz Yeşilyurt'un muhteşem orman ve deniz manzarası eşliğinde jakuzinin keyfini çıkartabilir ya da şömine önünde zengin minibar çeşitlerinden dilediğiniz tatların eşliğinde yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Detaylı İncele